sklep internetowy (pon-pt 9.00-15.00) tel: 795470620

Kropelka - Narodziny DVD.

Cena:
9,90 zł
Stan towaru:
Produkt w magazynie w bardzo małej ilości
Produkt w magazynie w bardzo małej ilości
Wysyłka
w ciągu 24 h
Wydawca: Hagi
Seria: Kropelka
"Kolejne części fascynującej animowanej opowieści o wodzie, zrealizowanej z myślą o najmłodszych widzach. Film w przystępny i w atrakcyjny sposób wyjaśnia takie zjawiska jak; parowanie i zamarzanie wody, powstawanie chmur, zmiany pogody i klimatu. Na płycie znajdują się następujące bajki: Narodziny Kropelki, Zamek z chmur, Witam Panie Wodorze, Kropelka budowniczym."
Kolejne części fascynującej animowanej opowieści o wodzie, zrealizowanej z myślą o najmłodszych widzach. Film w przystępny i w atrakcyjny sposób wyjaśnia takie zjawiska jak; parowanie i zamarzanie wody, powstawanie chmur, zmiany pogody i klimatu. Tytułowy bohater filmu Kropelka jest drobinką wody, która spadła na Ziemię i poznaje ją dzięki pomocy sympatycznej chmurki, Nimbusa. Nimbus wprowadza Kropelkę w nieznany świat, uczy rozpoznawać zwierzęta, tłumaczy zwyczaje i zachowania ludzi. Cała seria posiada cechy edukacyjne. W każdym z odcinków dziecko, w przemiły i zrozumiały sposób odkrywa kolejne zjawiska z otaczającego nas świata. Bajka jest doskonałym materiałem przygotowawczym do nauki szkolnej. Uczy własnej obserwacji oraz zachowania w gronie rówieśników i osób starszych. Na płycie znajdują się następujące bajki: Narodziny Kropelki, Zamek z chmur, Witam Panie Wodorze, Kropelka budowniczym. Rok produkcji 2002, Motion Pictures S.A., czas trwania ok..105 min., pełny dubbing aktorski, dźwięk: DD 2.0.
Opinie o produkcie
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu
Dodaj nową opinię
Nie ma jeszcze opinii użytkowników o tym produkcie.
Dodaj opinię:
Możesz dodać swoją opinię o produkcie, przed opublikowaniem zostanie ona sprawdzona przez obsługę sklepu pod względem obyczajowym. Po zatwierdzeniu będzie widoczna dla innych klientów.

Ocena:
1
2
3
4
5

Twoje imię/nick:

Treść opinii:

OSTATNIO OGLĄDANE