sklep internetowy (pon-pt 9.00-15.00) tel: 795470620

Operacja gra kompaktowa 00433, MB Games

Cena:
21,50 zł
Stan towaru:
Produkt w magazynie w bardzo małej ilości
Produkt w magazynie w bardzo małej ilości
Wysyłka
w ciągu 24 h
Wiek: od 4 lat
Operacja to znana i lubiana przez wszystkich gra. Tym razem dostępna w pomniejszonym wydaniu podróżnym, umożliwiającym grę w każdym miejscu. Polega na wyleczeniu chorego pacjenta poprzez przesuwanie żetonu przez labirynt. Tylko ostrożnie! W przeciwnym razie...
Operacja to znana i lubiana przez wszystkich gra. Tym razem dostępna w pomniejszonym wydaniu podróżnym, umożliwiającym grę w każdym miejscu m.in. w samochodzie, na plaży, itp. Polega na wyleczeniu chorego pacjenta poprzez przesuwanie żetonu przez labirynt. Tylko, że czynność ta wcale nie jest taka prosta jak mogłoby się wydawać. Trzeba zrobić to tak umiejętnie, specjalnym przyrządem, żeby nie dotknąć boków pacjenta. W przeciwnym razie zapali się czerwona lampka, a operację trzeba będzie zacząć od początku. Zawartość gry: stół operacyjny, specjalny przyrząd do przesuwania, 12 żetonów oraz12 kart. Liczba graczy: 2-4.
Opinie o produkcie
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu
Dodaj nową opinię
Nie ma jeszcze opinii użytkowników o tym produkcie.
Dodaj opinię:
Możesz dodać swoją opinię o produkcie, przed opublikowaniem zostanie ona sprawdzona przez obsługę sklepu pod względem obyczajowym. Po zatwierdzeniu będzie widoczna dla innych klientów.

Ocena:
1
2
3
4
5

Twoje imię/nick:

Treść opinii:

OSTATNIO OGLĄDANE