sklep internetowy (pon-pt 9.00-15.00) tel: 795470620

Kryjówka - Namiot ZŁOTA RĄCZKA PLN-H210

Cena:
45,60 zł
Stan towaru:
Produkt w magazynie w małej ilości
Produkt w magazynie w małej ilości
Wysyłka
w ciągu 24 h
Wiek: od 3 lat
Przenieś dziecko w bajkowy świat Złotej Rączki Disney’a. Twoje dziecko poczuje magię, która towarzyszyła bohaterkom i wraz z nimi będzie przeżywało ich przygody na nowo. Kryjówka zapewni dzieciom godziny beztroskiej zabawy. Technologia EZ Twist (łatwe składanie przez skręcanie) sprawia, że z montażem i przechowywaniem nie ma najmniejszych kłopotów.
Przenieś dziecko w bajkowy świat Złotej Rączki Disney’a. Twoje dziecko poczuje magię, która towarzyszyła bohaterkom i wraz z nimi będzie przeżywało ich przygody na nowo. Kryjówka zapewni dzieciom godziny beztroskiej zabawy. Technologia EZ Twist (łatwe składanie przez skręcanie) sprawia, że z montażem i przechowywaniem nie ma najmniejszych kłopotów. .

- Lekki
- Otwiera się w kilka sekund
- Składany na płasko dla wygodnego przechowywania
- Nadaje się do użycia w domu i na zewnątrz

Ze względu na zdolności psychoruchowe dziecka (umiejętność zabawy w namiocie, wydostania się z niego itp.) produkt rekomendowany dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.

Masa z opakowaniem: 1.120 kg Wymiary opakowania: 381 x 76 x 406 mmWymiary Kryjówki po rozłożeniu: 76,2 x 91,4 x 76,2
Opinie o produkcie
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu
Dodaj nową opinię
Nie ma jeszcze opinii użytkowników o tym produkcie.
Dodaj opinię:
Możesz dodać swoją opinię o produkcie, przed opublikowaniem zostanie ona sprawdzona przez obsługę sklepu pod względem obyczajowym. Po zatwierdzeniu będzie widoczna dla innych klientów.

Ocena:
1
2
3
4
5

Twoje imię/nick:

Treść opinii:

OSTATNIO OGLĄDANE