sklep internetowy (pon-pt 9.00-15.00) tel: 795470620

Zhu Zhu Pets - Chomikowe ubranka Sports Outfit i Ball (1szt.), 86664/86660

Cena:
26,80 zł
Stan towaru:
Produkt w magazynie w bardzo małej ilości
Produkt w magazynie w bardzo małej ilości
Wysyłka
w ciągu 24 h
To może Ci się przydać:
Zhu Zhu Pets - Chomikowa deskorolka 86405/86643 Zhu Zhu Pets - Chomikowa deskorolka 86405/86643
cena: 41,20 zł 25,98 zł
Zhu Zhu Pets - Winda dla chomika Zhu Zhu Pets - Winda dla chomika
cena: 124,80 zł 39,90 zł
Zhu Zhu Pets Princess strój dla Księcia SMOK 81105 Zhu Zhu Pets Princess strój dla Księcia SMOK 81105
cena: 27,50 zł
Top Fighters Zapaśnik 1szt. mix wzorów Top Fighters Zapaśnik 1szt. mix wzorów
cena: 19,90 zł 9,90 zł
Marka: Zhu Zhu Pets
Sportowe ubranko dla chomika Zhu Zhu Pets. W skład zestawu wchodzi koszulka sportowa oraz piłka.

Zabawki Zhu Zhu Pets- zyskały już miano hitu na wielu rynkach,na wszystkich kontynentach świata. Doceniona przez dzieci,dorosłych i ekspertów, coraz bardziej rozpoznawalna rodzina zabawek,kontynuuje swoją ekspansję przekraczając kolejne granice.
Sukces Zhu Zhu Pets kryje się w unikalnej i szczegółowo przemyślanej koncepcji. Zhu Zhu Pets to rodzinainteraktywnych, pluszowych chomików, które do złudzenia przypominają prawdziwe zwierzątka.
Każdy z nich posiada własną, niepowtarzalną "osobowość" - porusza się wydając zabawne i charakterystyczne dźwięki. Chomik nie wchodzi w skład zestawu
Sportowe ubranko dla chomika Zhu Zhu Pets. W skład zestawu wchodzi koszulka sportowa oraz piłka.

 • Zhu Zhu Pets bazuje na dziecięcej potrzebie opiekowania się: przytulania, głaskania - czyni zadość marzeniom o własnym zwierzątku. Zhu Zhu jest...jak prawdziwy chomik, żywiołowy i chętny do zabawy. Uwaga! Zestaw nie zawiera chomika.
 • Wciągająca i zajmująca zabawa z Zhu Zhu Pets pozwoli zabawić nawet najbardziej wymagające dzieci przez długie godziny.
 • Chomiki Zhu Zhu reagują na różne bodźce i nawiązująbezpośredni kontakt z dzieckiem.
 • Wystarczy wcisnąćprzycisk znajdujący się na grzbiecie,aby mogły odkrywać nowe tereny.Jeśli podczas poznawania kolejnych miejsc chomik uderzy się w nos,wyda alarmujący zabawny dźwięk i wycofa się w poszukiwaniu kolejnych przygód.
 • Sztuczna inteligencja, jaką obdarzone są chomiki Zhu Zhu, pozwala im nawet wiedzieć, w jakim znajdują się pomieszczeniu.
 • Wydają dźwięki szczotkowania zębów, kiedy znajdują się w łazience oraz odgłosy snu lub budzika, kiedy trafią do sypialni.
 • Zhu Zhu można się również głaskać i nagradzać, jak prawdziwym zwierzątko- chomik poklepany delikatnie po główce "zaszczebiocze" z zadowoleniem.
 • Zabawa z chomikami polega na kolekcjonowaniu i łączenie zestawów uzupełniających i akcesoriów. Kolekcjonowanie można rozpocząć od dowolnego elementu- modyfikując następnie układ dowolną ilość razy, w dowolny sposób. Dzięki temu chomikowy świat każdego może dnia może wyglądać inaczej.


 • ZOBACZ FILM:
  Opinie o produkcie
  Zapytaj o produkt
  Poleć znajomemu
  Dodaj nową opinię
  Nie ma jeszcze opinii użytkowników o tym produkcie.
  Dodaj opinię:
  Możesz dodać swoją opinię o produkcie, przed opublikowaniem zostanie ona sprawdzona przez obsługę sklepu pod względem obyczajowym. Po zatwierdzeniu będzie widoczna dla innych klientów.

  Ocena:
  1
  2
  3
  4
  5

  Twoje imię/nick:

  Treść opinii:

  OSTATNIO OGLĄDANE